paskal 3D měření zraku

Brýlové čočky,Dioptrické brýle,O zraku

Měření zraku v optice jako příjemný a zábavný zážitek. To je Paskal 3D

23 Říj , 2018  

Vyšetření zraku není něco, o čem byste vyprávěli doma jako o příjemném zážitku. Ale časy se mění: do optik přichází revoluční měření zraku Paskal 3D. A kromě toho, že vás bude bavit, přináší také přesnější výsledky pro vaše nové brýle.

Možná už jste to zažili. Lepší oční optiky dnes nabízejí měření zraku, některé dokonce zdarma. Dosavadní vyšetření probíhá tak, že si zakryjete jedno oko a díváte se na tabulku s postupně se zmenšujícími znaky.

Optometrista nebo optik vám mezitím na zkušebních brýlích mění sklíčka s dioptriemi, dokud se u obou očí nestrefíte do ideálního výsledku. Tedy do dioptrií, které jsou vám příjemné a se kterými dobře vidíte.

paskal 3D měření zraku

Toto vyšetření je poměrně spolehlivé a zkušený optik vám díky němu připraví brýle, které vám usnadní život. Nevýhodou tohoto měření je skutečnost, že se měří každé oko zvlášť a ztrácí se tak informace o přirozeném způsobu vidění. To je založené na tom, že váš mozek skládá obraz z obou očí najednou.

Zážitkové měření zraku PASKAL 3D je jiné

Když navštívíte optiku, která využívá pro vyšetření zraku PASKAL 3D (například tuto optiku v centru Prahy), žádnou tištěnou tabulku s písmenky potřebovat nebudete. Posadíte se před velkou obrazovku a pomocí 3D brýlí se budete kochat například obrázky krajiny s letícími balony.

A zatímco budete optometristovi říkat, který z balonů se vám jeví nejblíž a který nejdál, bude probíhat přesné měření vašeho zraku – pro obě oči naráz, přesně tak, jak je ve skutečnosti používáte, včetně prostorového a periferního vidění.

Díky tomu vám v optice změří nejen dioptrie, ale také zjistí, jak vlastně váš mozek oči používá. Při měření se tak dá zjistit, které vaše oko je dominantní, a podle toho upravit korekci v brýlích.

To vše pomůže k tomu, že vám nové brýle opravdu sednou a vy si na ně zvyknete mnohem dříve. Podívejte se na video:

Měření dioptrií je tedy s PASKAL 3D opravdový zážitek. Je to, jako kdyby vám zrak neměřili v optice, ale v kině nebo dokonce v otevřené krajině.

Vaše oči se chovají přirozeně, díky 3D technologii se při pohledu do virtuální dálky chovají tak, jako by se chovaly ve skutečnosti. Výsledky pak díky precizní technologii měření odpovídají reálnému stavu vašeho zraku.

Přijďte si nechat změřit zrak pomocí PASKAL 3D přímo v centru Prahy – v optice Mister Optic v Tesco MY.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *