reese

Celebrity,Dioptrické brýle,Sluneční brýle

7 nejhezčích hollywoodských hereček, které jsou v brýlích opravdu sexy

18 Led , 2017  

Mužské celebtrity už jsme tady měli. Tentokrát se zaměříme na krásné ženy, které obývají planetu Hollywood. A stejně jako u jejich mužských protějšků platí, že pokud jste hvězda stříbrného plátna, pak vám brýle, ať už sluneční nebo dioptrické, na kráse neuberou. Spíš naopak.

Nejkrásnější ženy Hollywoodu – jak vypadají s brýlemi?

1. Eva Mendez

Eva Mendez je prototypem exotické krasavice. Výrazné luxusní sluneční brýle jako by byly stvořeny přímo pro ni. Posuďte sami.

2. Meryl Streepová

Meryl Streepová, výjimečná žena s výjimečným charismatem. Tato skvělá herečka brýle v poslední době prakticky nesundává z obličeje. Proč by to taky dělala, když s nimi vypadá tak dobře?

 

3. Kate Winslett

Je to už dvacet let, co se nad filmovým Titanikem zavřela hladina oceánu a Kate už není ta roztomilá slečinka. Místo toho je z ní nádherná a silná žena. Výrazné brýle jen podtrhují její osobnost.

4. Barbra Streisandová

To, co jsme napsali o Streepové, můžeme s klidem zopakovat u Barbry Streisandové. Herečka a zpěvačka vypadá s brýlemi s tenkými obroučkami velmi elegantně.

5. Scarlett Johansson

Scarlett patří mezi nejkrásnější ženy světa. V těch brýlích s kulatým rámečkem vypadá roztomile, co říkáte?

6. Jennifer Aniston

Hvězda Přátel vypadá pořád stejně dobře. A zřejmě jí to ještě nějaký ten čas vydrží. Její krásu podtrhují vhodně zvolené dioptrické brýle. 

7. Reese Witherspoonová

Dokonalé blondýnce Reese Witherspoon by mělo teoreticky slušet všechno. A tato fotka to bezezbytku potvrzuje. A ty brýle jsou prostě nádherné.

 

Vyberte si u nás, prodáváme originální značkové brýle  za internetové ceny. Ray-Byn, Vogue, Oakley, D&G a další.

Bonus na závěr: Sybille Trelawneyová

No dobře, ve skutečnosti se jmenuje Emma Thompsonová. Ale postavu potrhlé učitelky vyzbrojené supertlustými brýlovými čočkami v Harry Potterovi zahrála skvěle, nemyslíte?


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *