ray-ban-cockpit

Celebrity,Ray-ban,Sluneční brýle

5 slavných herců, kterým sluší Ray-Ban Cockpit

1 Srp , 2017  

Sluneční brýle Ray-Ban Cockpit stojí tak trochu ve stínu slavnějších modelů. Ale neprávem. Podívejte se, jak sluší hollywoodským celebritám!

5 hollywoodských celebrit, kterým sluší sluneční brýle Ray-Ban Cockpit

Ray-Ban Cockpit jsou sluneční brýle ve tvaru pilotek. Oproti známějším Aviatorům jsou trochu protáhlejší do stran, ale ten známý tvar, který udělal z Ray-Banů módní ikonu, tady najdete. A protože jde o méně „provařený“ model, zaslouženě s ním vzbudíte zájem okolí. Stejně, jako se to povedlo celebritám, o kterých je tento článek.

Jake Gyllenhaal

jake-gyllenhaal-3

 

Donnie Darko, Zkrocená hora, Mariňák, Zodiac, Zmizení, Slídil. Tenhle chlapík ztvárnil pořádnou řádku rolí – a každou jako by hrál někdo jiný. Gyllenhaal je mimořádně univerzální herec, který navíc dobře vypadá. A ty Cockpity mu neuvěřitelně seknou, co říkáte?

Hayden Panettiere

hayden_panettiere2

Že je vám tahle tvář povědomá, ale nějak si nemůžete vzpomenout? Co takhle seriál Hrdinové, jeden z těch, které předznamenaly éru quality TV? Nebo film Vzkaz v lahvi? Tahle krasavice v posledních letech trochu zvolnila své pracovní tempo, to však neznamená, že na ni zapomeneme!

Tom Cruise

tom_cruise-6

Tom Cruise je spojován s Ray-Ban Aviator, ve kterých se prohání filmem Top Gun. Ale to neznamená, že si tahle hollywoodská megastar nemůže vyjít i v jiném raybanovském modelu. Zvlášť, když jsou Cockpit a Aviator něco jako pokrevní bratři.

Neil Patrick Harris

neil_patrick_harris-1

Legendární (ne, nemohli jsme si to odpustit) role v seriálu Jak jsem poznal vaši matku ho předurčila k řadě povedených komediálních rolí. Tenhle sympaťák to prostě umí.

Kristin Chenoweth

kristin_chenoweth

Tato americká muzikálová herečka a majitelka úchvatného hlasu u nás není příliš známá. I když, pokud sledujete nejnovější hit v podobě televizního seriálu American Gods, její role Easter vám nemohla uniknout …

Foto: Celebrity Sunglasses Finder


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *